S
O
C
I
A
L

M
E
D
I
A

Często zadawane pytania

1. Na jakich telefonach działa aplikacja?

Aplikacja obecnie działa na telefonach z systemem Android lub iOS. Jeśli posiadasz inny system w swoim telefonie, możesz odczytywać codzienne myśli i składać duchowe dary przez stronę: http://diament.koronamaryi.pl . Nowe myśli będą pojawiać się każdego dnia o godz. 20:50.

2. Czy aplikacja i wysyłanie lub odbieranie przez nią wiadomości jest bezpłatne?

Tak. Jej działanie wymaga jednak połączenia z internetem.

3. Zainstalowałem aplikację, co mam dalej robić?

Nie musisz nic robić. Każdego dnia o godzinie 20:50 otrzymasz powiadomienie z aplikacji o nowej myśli. Po jej odczytaniu możesz złożyć Maryi duchowy dar naciskając przycisk z ikonką prezentu i napisać komentarz klikając na znajdujące się obok fioletowe kółeczko z plusikiem.

4. Czy mogę korzystać z aplikacji posiadając numer telefonu zza granicy?

Tak. W polu numeru telefonu w aplikacji podaj pierwsze 9 cyfr swojego numeru bez żadnych prefiksów. Np. jeśli Twój numer to 0049 123456789876, wpisz tylko 123456789.

5. Napisałem do was wiadomość przez aplikację, ale nie otrzymuję odpowiedzi?

Pisanie wiadomości z aplikacji służy komentowaniu otrzymanych myśli. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące akcji, skorzystaj z danych kontaktowych znajdujących się na stronie Kontakt.

6. Zainstalowałem aplikację, ale nie otrzymuję codziennych maryjnych inspiracji…

Sprawdź w ustawieniach aplikacji (widocznych pod trzema białymi kropkami w prawym górnym rogu), czy znaczek ✓ widnieje przy grupie tematycznej „Diament z Korony”.

7. Zainstalowałem aplikację, ale nie mam możliwości składania i zobaczenia komentarzy…

Sprawdź pod adresem http://app.koronamaryi.pl, czy aplikacja jest zaktualizowana.