S
O
C
I
A
L

M
E
D
I
A

Prześlij zdjęcie

Maryja postanowiła skomunikować się z nami przez Obraz. Możemy zrobić to samo. Zostaw swoje zdjęcie (w formie papierowej) osobiście w Sekretariacie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej (dziedziniec klasztorny), w Jasnogórskim Centrum Modlitwy Zawierzenia (naprzeciw Hall Św. Józefa), Bractwie NMP Królowej Korony Polski, albo wyślij je na adres:

Żywa Korona Maryi, Jasna Góra
ul. O. A. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

Na odwrocie napisz swój duchowy dar, który pragniesz złożyć Maryi. Na kopercie napisz Twój adres, abyśmy mogli wysłać dla Ciebie Wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej. Wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na zasady zawarte w regulaminie akcji „Żywa Korona Maryi”. Pamiętaj o dołączeniu Oświadczenia!

Pobierz oświadczenie

Dar, który możesz złożyć Maryi niech będzie świadectwem, że pragniesz podjąć próbę nawrócenia do życia zgodnego z Ewangelią. Może jest coś, o czym na dnie swego serca wiesz, że Bogu się nie podoba… podejmij próbę. Może to nałóg, który bardzo trudno Ci porzucić. Codzienne duchowe dary – jak np. różaniec, czytanie Pisma Św., modlitwa, codzienne małe zwycięstwa – składają się na coś wielkiego, pięknego, wielki kosz duchowych diamentów dla Maryi, prowadząc do wielkiego zwycięstwa. Duchowe dary mogą też być pięknym wyrazem miłości ofiarowanej Maryi każdego dnia.

Zdjęcia papierowe z wypisanymi na odwrocie duchowymi darami można nadsyłać tylko do 8 września!

Nie zapomnij…

send

* Prosimy nie przysyłać na podany adres e-mail darów duchowych ani zdjęć. Dary należy składać przez aplikację lub stronę internetową, zaś zdjęcia przesłać tradycyjnym listem.